У Раді розглянуть “мовний” законопроект

У четвер Верховна Рада планує розпочати розглядати поправки до законопроекту № 5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Інформація про це міститься у порядку денному сесії, опублікованому на сайті парламенту.

Цей закон передбачає створення Національної комісії зі стандартів державної мови та запровадження посади Уповноваженого зі захисту державної мови. Розгляд цього документа є у порядку денному. Депутати візьмуться за нього орієнтовно на початку вечірнього пленарного засідання. У першому читанні Рада ухвалила його у жовтні 2018 року. Голова ВР Андрій Парубій прогнозує, що розгляд поправок до законопроекту триватиме близько тижня.

Додамо, що Верховна Рада сьогодні ухвалить низку законопроектів.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/u-radi-rozglyanut-movnyj-zakonoproekt_938089.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top