Відремонтований есмінець USS Fitzgerald (DDG 62) спустили на воду

<p>Після відновлювальних робіт на правому борту, які почалися в січні 2018 року, есмінець спустили на воду</p> — Відремонтований есмінець USS Fitzgerald (DDG 62) спустили на воду

Після відновлювальних робіт на правому борту, які почалися в січні 2018 року, есмінець спустили на воду

Есмінець USS Fitzgerald був протаранений контейнеровозом в червні 2017 року


На судноверфі HII в місті Паскагула (штат Міссісіпі) тривають роботи із ремонту та відновлення есмінця USS Fitzgerald (DDG 62), який був протаранений контейнеровозом в червні 2017 року.


Після відновлювальних робіт на правому борту, які почалися в січні 2018 року, есмінець спустили на воду, повідомляє офіційний сайт ВМФ США.


На сьогодні судноверф відновлює бойову систему, системи командування і контролю, механічні і електричні складові, які були пошкоджені під час зіткнення.


В рамках ремонтних робіт есмінець USS Fitzgerald повернуть до попереднього рівня бойової готовності. Даний корабель до інциденту міг виконувати функції протиракетної оборони, збиваючи за допомогою перехоплювачів сімейства SM-3 балістичні ракети середнього радіуса дії.


Раніше повідомлялося, що американський авіаносець USS Abraham Lincoln (CVN-72) залишив порт Норфолк (штат Вірджинія) і відправився в трансєвразійське турне. Восени корабель має прибути до постійного порту базування Сан-Дієго (штат Каліфорнія).


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/vidremontovaniy-esminec-uss-fitzgerald-ddg-62-spustili-na-vodu-586873.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top