На Київщині правоохоронці фіксують швидкість руху автотранспорту

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Патрульна поліція Київської області нагадує, на яких автотрасах її працівники слідкують за швидкістю руху транспортних засобів


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку патрульної поліції Київської області в Facebook.


Швидкість руху автомобілів фіксують за допомогою лазерного приладу TruCAM на автомобільних дорогах державного значення, а саме:


  • М-03 "Київ-Харків";
  • М-05 "Київ-Одеса";
  • М-06 "Київ-Чоп";
  • М-07 "Київ-Ковель".


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, ніж на 20 км/год становить штраф у розмірі 255 гривень, а на 50 км/год — 510 гривень.


Нагадаймо, що білоруська компанія проводить поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги державного значення Київ-Одеса у Ставищенському районі.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/04/29/na-kiyivshini-pravoohoronci-fiksuyut-shvidkist-ruhu-avtotransportu/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top