З "Голосу" виключили двох кандидатів у нардепи: названо причину

З партії "Голос" виключили двох кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах через невідповідність їхньої попередньої політичної діяльності критеріям політсили.

Про це повідомила прес-служба партії. Так, виключений був кандидат у Волинській області Тарас Шкітер. Причиною стали докази журналістів, що він був пов’язаний із діяльністю партії "Український вибір" Віктора Медведчука у Луцьку.

Новини
Вакарчук представив команду: хто іде у Раду від партії "Голос"

Слідом за ним виключили Євгена Кугука. Його ім’я виявили у списках партії "Опозиційний блок" на позачергових парламентських виборах 2014 року

"Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це є неприйнятним. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора", — заявила антикорупційна активістка Олександра Устинова, що входить до п’ятірки виборчого списку "Голосу".

З "Голосу" виключили двох кандидатів у нардепи: названо причину

Крим. Реалії

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 28 січня Святослав Вакарчук заявив, що не балотуватиметься на президентських виборах у 2019 році, але перед цим зізнався, що йде у політику.


  • Володимир Зеленський, який виграв президентські вибори, повідомив, що був готовий поступитися і підтримати Вакарчука на виборах, якби той балотувався.


  • 16 травня у Києві лідер гурту "Океан Ельзи" представив свою партію і назвав деяких її членів.


  • Незабаром Вакарчук заявив, що разом із "Голосом" іде на дострокові вибори до Верховної Ради.


  • При цьому відомий соціолог упевнений, що Вакарчук програє Зеленському на виборах до Ради, однак все ж зможе "відкусити" його рейтинг, як і відібрати частину голосів Петра Порошенка.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/z-golosu-viklyuchili-dvoh-kandidativ-v-nardepi-nazvana-prichina.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top