Трамп уже не впевнений у своєму бажанні зробити Шанахана постійним головою Пентагону – ЗМІ

Трамп уже не впевнений у своєму бажанні зробити Шанахана постійним головою Пентагону – ЗМІ


Президент США Дональд Трамп несподівано почав сумніватися у доцільності свого ж рішення про висунення тимчасово виконуючого обов’язки міністра оборони США Патріка Шанахана на посаду постійного голови Пентагону і нібито попросив підшукати інші кандидатури, повідомляє у вівторок, 11 червня, NBC News з посиланням на власні поінформовані джерела.

Джерела кажуть, що Трамп підняв цю тему ще минулого тижня під час святкування 75-річчя висадки союзницьких військ у Нормандії. Тоді він цікавився у чиновників своєї адміністрації їхнью думкою щодо Шанахане і питав, чи не слід підшукати більш підходящу кандидатуру на роль міністра оборони США.

Джерела також зазначають, що Трамп і його наближені перебрали майже всі більш-менш придатні на пост міністра оборони кандидатури, зокрема, зазначається, що на цей пост розглядали і одного з фактичних підлеглих Шанахана, міністра армії США Марка Еспера. Однак невідомо, чи увінчалися пошуки Трампа успіхом, або ж Шанахан, як і раніше, є основним кандидатом на посаду глави Пентагону.

Нагадаймо, 21 грудня 2018 року на тлі рішення Дональда Трампа про виведення військ із Сирії міністр оборони США Джеймс Меттіс оголосив про свою відставку.

Згідно з рішенням Трампа, з 1 січня 2019 року його наступником став заступник міністра оборони Патрік Шанахан.

10 травня президент США Дональд Трамп прийняв рішення висунути на пост міністра оборони США Патріка Шанахана, виконуючого обов’язки глави Пентагону на даний момент.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-uzhe-ne-vpevneniy-u-svoyemu-bazhanni-zrobiti-shanahana-postiynim-golovoyu-pentagonu-zmi-314214_.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top