У Києві СБУ затримала іноземця, причетного до діяльності «Ісламської держави»

У Києві СБУ затримала іноземця, причетного до діяльності «Ісламської держави»


Іноземець, який перебував у міжнародному розшуку, прибув в Україну для переховування від відповідальності через причетність до діяльності міжнародної терористичної організації «Ісламська держава»


У Києві затримано громадянина однієї з країн Центральної Азії, який знаходився в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу за вчинення особливо тяжкого злочину. Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.


Згідно з отриманими спецслужбою даними, іноземець незаконно прибув на територію України для переховування від кримінальної відповідальності через причетність до діяльності міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».


Співробітники Служби безпеки України затримали зловмисника на одній з вулиць столиці.


Наразі до затриманого судом застосовано тимчасовий арешт терміном 40 діб до надходження запиту про його видачу.


Прокуратура розпочала процедуру екстрадиційної перевірки.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-kijevi-sbu-zatrimala-inozemcya-prichetnogo-do-diyalnosti-islamskoji-derzhavi-624478.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top