У Зеленського анонсували нові дострокові вибори: де пройдуть

В Україні в окремих областях можуть провести дострокові місцеві вибори.

Підготовка до них може бути запущена після завершення процесу формування місцевих громад, розповів в інтерв’ю "Українській правді" народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

"Щодо можливих місцевих виборів, то я все ж хотів би, щоб процес децентралізації завершився, а тільки після цього, думаю, вибори будуть можливі", – розповів політик, припустивши, що процес децентралізації може завершитися навесні.

Новини
У Раді ухвалили заяву про скандальні "вибори" в Криму

Качура додав, що "перезавантаження" влади потрібне в проблемних регіонах.

"Є декілька регіонів. Наприклад, у моїй рідній Сумщині є міська рада, не буду нікого ображати, щоб не подавали позови, але факт залишається фактом. Завдяки діяльності керівництва цього міста не ходять зараз трамваї, не ремонтуються дороги", – розповів він.

Також депутат зазначив, що дострокові вибори можуть пройти в Одесі, Харкові, Луцьку та Києві. Качура підкреслив, що про проведення виборів він уже повідомив керівництво партії та Офіс президента.

Вибори в Україні

Вибори в Україні

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Володимир Зеленський ухвалив рішення розпустити Центральну виборчу комісію. Відповідне подання було підписано 9 вересня і направлено до Верховної Ради для остаточного рішення.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/u-zelenskogo-anonsuvali-novi-dostrokovi-vibori-de-projdut.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top