Може вплинути на здоров’я: Синоптик попередила українців про різку зміну погоди на вихідні

Дощі і похолодання, які прийдуть в Україну на вихідні, 14-15 вересня, можуть позначитися на самопочутті українців не кращим чином. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook, передають

"Разом зі зміною погоди можуть прийти мігрені, сонливість, загострення судинних недуг, так що не лякайтеся, а підготуйтеся. Але поки, завтра, в п’ятницю, 13 вересня, ніяких забобонів і страхів — всюди буде сухо і тепло, в межах України + 24 + 30 градусів ", — написала вона.

У Києві в найближчу добу опадів не очікується, завтра вдень (в п’ятницю, 13 вересня) в максимальному наближенні 28 градусів. "У столиці дощ найбільш імовірний вночі і вранці 14 вересня", — додала Діденко.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/mozhe-vplynuty-na-zdorovia-synoptyk-poperedyla-ukraintsiv-pro-zminu-pohody-na-vykhidni-295038.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top