В киргизькому Facebook-пабліку опублікували відео викрадення 16-річної дівчини з метою зґвалтування

Кадр з міні-фільму Ала-качуу режисера Азима Азімова

Об этом сообщает http://platzdarm.org

На відео зображено один з етапів ала качуу (ілюстративне зображення)

Кадр з міні-фільму Ала-качуу режисера Азима Азімова


У паблік на Facebook БеспределKG опублікували ролик, на якому плаче дівчина намагається вирватися. Її утримують чоловіки і жінки.

«У Таласі хлопець 1984 року народження вкрав дівчину 2003 року народження. 6 жовтня 2019 рік», – пояснює анонімний автор поста в Facebook.

Також повідомляється, що викрадачеві 35 років. Де і коли записано це відео, а також хто потрапив в кадр, невідомо.

Як повідомляє Настоящее время, на відео – один з етапів ала качуу, звичаю, поширеного в Киргизстані і на півдні Казахстану. Ала кучуу перекладається як «хапай і тікай». «Традиція» має на увазі викрадення дівчини з метою зґвалтування і подальшого насильницького заміжжя.

За даними ООН, в Киргизстані кожна сьома дівчина до 24 років вийшла заміж з примусу. Із заявою про викрадення наречених за останні п’ять років звернулися близько 900 осіб, і у більшості випадків кримінальні справи не порушувалися.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-kirgizkomu-facebook-pabliku-opublikuvali-video-vikradennya-16-richnoji-divchini-z-metoyu-zgvaltuvannya-50047097.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top