У Росії хочуть відродити витверезники

У Росії хочуть відродити витверезники
У Росії хочуть відродити витверезники

Влада 17 російських регіонів заявила про бажання відродити витверезники. При цьому керівництво чотирьох регіонів навідріз відмовилося від цієї ідеї. Влада ще 59 суб’єктів поки ніяк не відреагувала на дану ініціативу.

У Громадській палаті заявили, що керівництво 17 регіонів країни однозначно виступає за відродження витверезників. Влада ще п’яти суб’єктів Дни.ру".

Листи керівництву російських регіонів з проханням відродити витверезники раніше були направлені Султаном Хамзаєвым. Громадська палата пообіцяла губернаторам надати в цьому питанні всіляку підтримку.

Як писали Дни.Ру, більшість жителів країни до можливості появи витверезників ставляться позитивно. Згідно з результатами опитування "Левада-центру", 80% громадян підтримують ідею повернення витверезників. З них 48% висловилися цілком за, а 32% схиляються до цієї відповіді. Кожен десятий опитаний (10%) зазначив, що ставиться до цієї ідеї скоріше негативно, і тільки 4% категорично проти.

http://infokava.com/


Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top