ВООЗ оголосила склад місії в Китаї

Місія експертів ВООЗ в Китаї, яка збереться в повному складі вже в найближчі вихідні, буде складатися з 24 китайських і міжнародних експертів.

Місія експертів ВООЗ в Китаї, яка збереться в повному складі вже в найближчі вихідні, буде складатися з 24 китайських і міжнародних експертів.

Об этом сообщает Роспрес

Про це 14 лютого заявив генеральний директор організації Тедрос Аданом Гебрейесус.

«Місія складатиметься з 12 співробітників ВООЗ і міжнародних експертів і такої ж кількості з китайських колег», — сказав він.

Гебрейесус додав, що її завданням стане отримання додаткових знань про спалах нового типу коронавірусу для «глобальної відповіді» на неї.

22-23 січня відбулося засідання надзвичайного комітету ВООЗ в рамках Міжнародних медико-санітарних правил (ММСП) щодо пневмонії, викликаної новим типом вірусу. Тоді комітет рекомендував ВООЗ створити міжнародну багатопрофільну місію організації для боротьби з коронавірусом і включити до її складу національних експертів. Всім країнам світу рекомендували провести протиепідемічні заходи в повному обсязі і повідомляти ВООЗ про випадки інфікування.

Нагадаємо, кількість заражених новим коронавірусом (COVID-19) у Китаї, спалах якого стався в грудні минулого року, склав майже 64 тис. осіб, близько 1,4 тис. пацієнтів померли, одужали близько 7 тис.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

***
Редакція «Слово і Діло» може не поділяти точку зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/02/14/novyna/svit/vooz-oholosyla-sklad-misiyi-kytayi”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top