Закони, які дозволять реформувати "Укроборонпром" можуть бути ухвалені у серпні-вересні

Закони, які дозволять реформувати "Укроборонпром" можуть бути ухвалені у серпні-вересні

Зеленский дал должность Абромавичусу | Экономическая правда

Закони, які дозволять запустити процес корпоратизації підприємств-учасників та концерну "Укроборонпром" можуть бути ухвалені протягом наступних кількох місяців.

Об этом сообщает FIB


Про це повідомив гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус під час онлайн-дискусії на майданчику аналітичного центру Atlantic Council.


"Укроборонпром – єдина велика державна компанія, яка залишається нереформованою за останні 5 років, тому що регулюється спеціальним законодавством. Ми вже напрацювали законопроект про корпоратизацію Укроборонпрому, від зараз знаходиться у парламенті
Відповідно до нинішньої динаміки, я вірю, що це законодавство буде прийняте в серпні або вересні", – повідомив Абромавичус


Повідомляється, що трансформація Концерну передбачає 3 стадії та має бути завершена протягом 5 років.


Перша стадія – "Стабілізація через корпоратизацію" – триватиме до 2021 року. Вона передбачає корпоратизацію підприємств у відповідності до нової законодавчої рамки, запровадження нових стандартів корпоративного управління, вирішення питань зі структурою активів та борговими зобов’язаннями.


Другий етап реформи – "Корпоратизація" – запланований на 2021-2022 роки, він передбачає консолідацію підприємств Концерну у галузеві державні холдингові компанії. Наразі планується створення щонайменше 6 державних холдингових компаній: ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової груп компаній (холдингів або корпорацій), а також радарних та морських систем.


Третій етап реформи – "Ріст та інновації" – має розпочатися у 2022 році.


Також Абромавичус додав, що трансформація Укроборонпрому є однією з умов отримання воєнної підтримки США Міністерством оборони, тому в Концерні розраховують на злагоджену роботу всіх гілок влади щодо реформи оборонно-промислового комплексу.


Нагадуємо:


У РНБО заявляють, що плани щодо реформування "Укроборонпрому" мають бути суттєво доопрацьовані, також потрібно провести аналіз діяльності кожного підприємства держконцерну.


Читайте також: Голова "Укроборонпрому" Абромавичус: міністр поклав руку мені на плече і сказав: "тепер у тебе проблеми"


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/20/660745/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top