Разумков підписав "антиколомойський" закон

Разумков підписав закон 21 травня

21 травня голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав закон, який забороняє повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Об этом сообщает Звездный клуб

Цього ж дня документ передали на підпис президенту України Володимирові Зеленському.

Законопроєкт №2571-д "Про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" у першому читанні ухвалили 30 березня, у другому – 13 травня. Серед іншого, документ унеможливить повернення "ПриватБанку", націоналізованого 2016 року, бізнесмену Ігореві Коломойському, який намагається оскаржити націоналізацію в судах.

18 травня Верховна Рада відхилила два проєкти постанов про скасування результатів голосування за "антиколомойський" закон.

Під час пресконференції 20 травня Зеленський говорив, що підпише цей закон, коли він надійде в Офіс президента. Тоді він припустив, що документ буде у нього "завтра чи післязавтра".

Ухвалення цього законопроєкту поряд із відкриттям ринку землі – головні вимоги Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-razumkov-pidpisav-antikolomojskij-zakon-1500839.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top