У Вінниці усі працівники дитячих садочків обов’язково мають пройти медогляд та ІФА-тестування

У Вінниці усі працівники дитячих садочків обов’язково мають пройти медогляд та ІФА-тестуванняУсі працівники дитячих садочків Вінниці обов’язково пройдуть медогляд та ІФА-тестування. Про це сьогодні, 1 червня, повідомив на своїй сторінці у Facebook вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Об этом сообщает Компромат вики“Відсьогодні поступово починають відкриватись дитячі садочки. Вінницькі родини з нетерпінням очікували цього моменту, і я розумію батьків. Але в першу чергу ми повинні подбати про дітей і їх здоров’я – це наша спільна відповідальність”, – пише мер.Також міський голова запевнив, що дошкільні заклади працюватимуть з дотриманням суворих санітарних та протиепідемічних вимог.“Персонал має бути здоровим – тому працівники закладів пройдуть необхідний медогляд та ІФА-тестування. Також ми закупили усе необхідне для знезараження: антисептики, деззасоби, бактерицидні лампи. Тільки за таких умов дітки зможуть ходити до садочків, щоб усі ми були спокійні за їх безпеку і здоров’я”, – додав Сергій Моргунов.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/u-vinnici-usi-pracivniki-dityachix-sadochkiv-obovyazkovo-mayut-projti-medoglyad-ta-ifa-testuvannya/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top