У Чернівцях під час ЗНО школярам дозволять користуватись громадським транспортом

У Чернівцях під час ЗНО школярам дозволять користуватись громадським транспортом
У Чернівцях у дні проведення ЗНО школярам дозволять користуватись громадським транспортом. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на сторінку в соцмережі міського голови Чернівців Олексія Каспрука. У Чернівцях у дні проведення зовнішнього незалежного оцінювання учням старших класів місцевих шкіл буде дозволено пересуватися громадським транспортом, який курсує в режимі спеціальних перевезень. "Дав сьогодні доручення забезпечити проїзд учнів старших класів у дні проведення ЗНО всіма видами громадського транспорту, щоб діти могли спокійно добратися до місць проведення зовнішнього незалежного оцінювання", – сказав Каспрук.

Об этом сообщает FLB


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/54457-у-чернівцях-під-час-зно-школярам-дозволять-користуватись-громадським-транспортом.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top