По тонні на кожного: бійці роти ТОР підняли по 10 разів 100 кілограмову штангу


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
По тонні на кожного: бійці роти ТОР підняли по 10 разів 100 кілограмову штангу
  • Стартувала естафета «Міцна тонна» від Департаменту патрульної поліції. Її прийняли вінницькі бійці ТОР.

За правилами кожен учасник 10 разів виконує жим штанги, лежачи, вагою 100 кг та підіймає по одній тонні ваги. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Також вони опублікували відео, де видно, як правоохоронці виконують жим. У кінці ролику поліцейські прозвітували про виконання естафети та передали її далі.

— Рота тактико-оперативного реагування (ТОР) управління патрульної поліції у Вінницькій області естафету виконали та передаємо роті поліції особливого призначення Головного управління національної поліції у Вінницькій області, — йдеться у повідомленні.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/po-tonni-na-kozhnogo-biytsi-roti-tor-pidnyali-po-10-raziv-100-kilogram-11080224.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top