Помпео припустив, що Трамп і Кім Чен Ин зустрінуться 2019 року

Помпео: Наші команди працюють із північнокорейцями

Голова Державного департаменту США Майк Помпео заявив, що американський президент Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин можуть утретє зустрітися 2019 року. Розшифрування брифінгу Помпео 15 квітня опублікували на сайті Держдепартаменту.

На прохання журналіста прокоментувати висловлювання Кім Чен Ина про можливість проведення чергового саміту з Трампом Помпео відповів, що президент США "сповнений рішучості домагатися прогресу за допомогою дипломатії".

Глава Держдепартаменту США наголосив, що Кім Чен Ин узяв на себе зобов’язання з денуклеаризації, і США повинні бачити прогрес у цьому питанні.

"І ми працюємо – наші команди працюють із північнокорейцями, щоб скласти план, щоб накреслити шлях уперед... Він сказав, що хоче зробити це до кінця року. Я б хотів, щоб це відбулося раніше", – заявив Помпео.

12 червня 2018 року президент США Дональд Трамп і Кім Чен Ин провели 35-хвилинну зустріч віч-на-віч на острові Сентоса в Сінгапурі. За підсумками американсько-північнокорейського саміту, що відбувся цього ж дня, сторони підписали угоду. У документі зазначено, що США нададуть КНДР гарантії безпеки, Північна Корея підтвердила прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова.

27–28 лютого 2019 року у в’єтнамському Ханої відбувся другий американсько-північнокорейський саміт за участю Трампа та Кім Чен Ина. У Білому домі заявили, що лідери двох країн під час саміту підпишуть двосторонній договір, однак делегації не погодили тексту угоди.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pompeo-dopustiv-shcho-tramp-i-kim-chen-in-zustrinutsja-v-2019-rotsi-891528.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top