Ухвалення в Україні закону про мову: мережі підірвало показове фото з магазину

У мережі з’явилося фото магазинної полиці з Кропивницького з кореспонденцією на продаж, де всього 12% видань — українською мовою.

Фотографію опублікував блогер Дмитро Васильєв в своєму авторському пабліку на Facebook.

Він зазначив, що в умовах тотального домінування російської мови у пресі говорити про утиск російськомовних немає сенсу.Знімок був зроблений у великому супермаркеті біля вокзалу Кропивницького.

"Защитим русский язык!!! Нас притесняют..." На фото — полиця з друкованими виданнями в магазині на вул. Вокзальній в Кропивницькому (біля автовокзалу №2) ... З 33-х різних друкованих видань — українською тільки 4 ... Відповідно, російською — 29 !!! На полиці українського магазину тільки близько 12% видань українською ... На цій полиці — відповідь на всі питання щодо мови, обмеження російськомовних і т.д. Українська потребує захисту!!!", — написав він.

Як повідомляв "Апостроф", 14 травня Верховна Рада відхилила постанову, якою народні депутати пропонували скасувати результати голосування у другому читанні та в цілому за законопроект про зміцнення статусу державної мови.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-05-15/prinyatie-v-ukraine-zakona-o-yazyike-seti-vzorvalo-pokazatelnoe-foto-iz-magazina/162862”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top