Ресторанна премія: луцький заклад може стати відкриттям року


Луцький заклад потрапив у фінал Національної ресторанної премії «Сіль».


Заклад Cafe de Vino, що розташований на території ЖК «Яровиця»у Луцьку, представлений у номінації «Відкриття року». Окрім того, обиратимуть «Найкращий винний бар», «Найкращий азійський ресторан», «Найкращий паб», «Найкраще кафе-пекарню» і «Найкращу вуличну їжу», – пише The Village.


У наступному етапі, до 31 жовтня, члени журі відвідуватимуть заклади, щоб визначити серед них найкращі. Переможців у всіх номінаціях оголосять на церемонії 1 грудня.


Довідково:


Національна ресторанна премія «Сіль» – щорічна зустріч і церемонія нагородження кращих ресторанів України. Премію було засновано в 2013 році Клубом готельєрів і рестораторів HOTELIERO і на сьогодні це головна подія року для професійної ресторанної спільноти України.


Ресторанна премія вручається ресторанам, що самостійно подалися у номінації на участь в премії, були названі кращими експертами і пройшли оцінку професійного журі премії.


Нагорода переможців – мідна сковорідка «Сіль» – служить знаком якості ресторанів України.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • У Луцьку привідкрили двері джазового клубу "Цитра" (фото, відео)
  • Луцький заклад опинився у ТОП-100 найкращих ресторанів України
  • У Луцьку закривається «Львівський штрудель»


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/42113/restoranna-premiya-lutskiy-zaklad-mozhe-stati-vidkrittyam-roku/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top