У мовний закон можуть внести правки, – Стефанчук

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що можливо в закон про мову будуть внесені правки, при цьому єдиною державною мовою в країні залишиться українська.

“Якщо імплементація цього закону вимагатиме якихось правок, вони будуть внесені. Але концептуальна для нас річ – єдиною державною мовою в Україні є і буде українська”, – зазначив Стефанчук.

За його словами, “відкат назад” в декомунізації не планується.

Українська мова буде обов’язковою в органах влади та інших публічних сферах. Дія закону не поширюється на сферу особистого спілкування і релігійні обряди. Знати мову зобов’язані всі громадяни, а держава повинна забезпечити громадянам можливість вивчати її. Знання державної мови необхідне для отримання українського громадянства.Джерело статті: “http://dialogs.org.ua/people/20834/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top