У Львові закрили ресторан, в якому масово отруїлися люди


У Львові закрили заклад, в якому відбулося масове отруєння людей.


Представник Держпродпотребслужби Зоряна Стоцько заявила, що у закладі були допущені дуже серйозні порушення, — передає .


“Дозволено привести певні страви організаторами весілля, які теж могли спричинити отруєння. Але і в самому закладі були надзвичайно великі порушення санітарного законодавства. У харчоблоці стелі, підлоги — усі уражені грибком”, – сказала вона.


За словами чиновниці, також була порушена технологія приготування страв і готували заборонені в літній період: заливну рибу, холодці, майонези власного приготування, печінкові торти, запечену печінку тощо.У закладі відсутні технологічні карти і документи, які свідчили б про якість продуктів. Весь персонал, який був задіяний у приготуванні страв, не мав медогляду і не пройшов гігієнічного навчання.


Крім того, кількість постраждалих збільшилася до 55.


Нагадаймо, у Черкасах п’яний прокурор зі зброєю погрожував відвідувачам ресторану під час святкування дня народження колеги.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-l-vovi-zakryly-restoran-v-iakomu-masovo-otruilysia-liudy/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top