Назвали найбільш незадовільні ділянки дороги у Луцьку для автомобілістів (відео)


У Луцьку є дві критичних магістральних вулиці – це Ківерцівська та Набережна.


Про це 13 червня під час прямого ефіру ток-шоу «Протилежний Погляд LIVE» на 12 каналі розповів начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту ЖКГ Луцькради Володимир Козел.


З його слів, нині на вулиці Набережній вже розпочато ремонт і роботи на одній ділянці вже йдуть до завершення – від Шевченка до Яровиці.


«Розпочато роботи на другій ділянці вулиці – від Яровиці до вулиці Ківерцівської. За нормальної погоди за 2 тижні роботи будуть завершені», – повідомив начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту ЖКГ.Він також додав, що на перехресті вулиць Ківерцівська-Карпенка-Карого також будуть розпочаті ремонтні роботи.


«Ремонт розрахований на 2 роки. У поточному році в основному відбудеться перенесення комунікацій і укладення нижнього шару асфальто-бетону», – підкреслив Володимир Козел.На думку депутатки Луцькради Алли Надточій найбільш небезпечними ділянками дороги є відрізки на вулицях Карпенка-Карого, Дубнівської, проспекту Волі та окраїни Луцька.


Своєю чергою гість студії депутат міськради Андрій Козюра заважив, що все пізнається у порівнянні. І, на його думку, у Луцьку дороги ідеальні порівнюючи із Львовом, Рівним чи Івано-Франківськом.


«Питання є до вулиці Набережної, Ківерцівської, до Дубнівського кільця, проспекту Волі і вулиці Богдана Хмельницького. Але латанням ям, там нічого не змінити, треба капітальний ремонт», – додав обранець громади.Член виконавчого комітету Луцькради Михайло Щур погодився, що стан вулиць Ківерцівська та Набережна вкрай незадовільний. Також він акцентував увагу на проспекті Волі, реконструкцію якого планували ще 4 роки тому.ЧИТАТИ ТАКОЖ:


  • У Луцьку хочуть заборонити «запльовувати» ями камінням
  • У Луцьку перекриють перехрестя вулиць Карпенка-Карого – Ківерцівської
  • З осені швидкісні траси будуватимуть зі звуженими лівими смугами


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/42210/nazvali-naybilsh-nezadovilni-dilyanki-dorogi-u-lutsku-dlya-avtomobilistiv-video/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top