Ситі по горло: в мережі показали, як Крим відвернувся від Росії

Ситі по горло: в мережі показали, як Крим відвернувся від Росії

У Криму місцеві жителі розчарувалися в політиці Росії. З балконів зникли прапори РФ, які вивішували до Дня Росії.

У мережі іронічно відреагували на заходи, які проходили в цей день в Криму. На коментарі звернув увагу блогер Кримський Бандерівець в Twitter.

"Севастопольські ватники відмовляються любити Росію і готові в недалекому майбутньому кликати Україну. Сріколоров на Дно Росії в місті більше не вивішують і вимагають повернути українські порядки", – повідомив блогер.

Новини
У Криму пропагандисти осоромилися через українських військових: фото

"Прапор то розгорнули... А ось з балконів, як у 2014-2015 роках прапори позникали... А це говорить набагато більше про ставлення до влади..." – коментують в мережі поява гігантського прапора Росії в Севастополі.

"Ну, раз такий прапор є, пропоную його повісити по периметру забору над будівництвом в Батілімане, щоб "глибинний народ" (с) Севастополя, проїжджаючи по ялтинскій трасі, бачачи його, не переймався через те, що відбувається і відчував єдність з владою і з ЕР!" – пишуть в мережі.

Ситі по горло: в мережі показали, як Крим відвернувся від Росії
Ситі по горло: в мережі показали, як Крим відвернувся від Росії

Крим ❗️????Севастопольскіе ватники відмовляються любити росію і готові в недалекому майбутньому кликати Україну. Сріколоров ????на Дно росії в місті більше не вивішують і вимагають повернути украінскіе???????? порядки. Коментарі з САМОГО ватного ресурсу Форпост. ПРОЧИТАЙТЕ їх! https://t.co/WivYjjnE4A pic.twitter.com/j3oIq10rD3

— Кримський бандерівець (@ CrimeaUA1) 12 червня 2019 р

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в мережі одним фото показали катастрофу в Криму. На півострові пересохло величезне озеро.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/siti-po-gorlo-v-merezhi-pokazali-yak-krim-vidvernuvsya-vid-rosii.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top