Як уникнути фейлів у вивченні англійської мови (Новини компаній)


  • 20 хвилин (Вінниця)
Як уникнути фейлів у вивченні англійської мови (Новини компаній)

11 червня у м. Вінниця в Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” відбувся івент “Fuckups in learning English”, організований Вінницькою ІТ-Академією.

Викладачі ІТ-Академії з багаторічним досвідом викладання іноземної в ІТ-сфері поділилися лайфхаками, як уникнути фейлів в вивченні англійської мови.

Івент відвідали понад 60 учасників. HR і TA спеціалістів та рекрутери, програмісти, тестувальники, веб-дизайнери, РМ-и, викладачі, студенти і ті хто зацікавлені у ефективному вивченні іноземної мови.

Учасники дізналися:

  • про важливість правильної вимови;
  • про типові помилки у вивченні іноземної;
  • як використовувати граматичні конструкції;
  • способи запам’ятовування слів;
  • вивчили найактуальніші фразові дієслова;
  • збільшили свій словниковий запас;
  • отримали ефективні поради, як почувати себе впевнено у діловому листуванні. А також дізналися, як опанувати англійську мову за 11 тижнів інтенсивного вивчення.

Найактивніші учасники заходу отримали корисні подарунки, а саме розмовник “Internet Buzzwording” та посібник “Talking Shop” укладачами яких є викладачі Вінницької ІТ-Академії.

Кожен учасник івенту мав можливість обмінятися досвідом, задати будь-яке питання спікерам, розширив коло своїх знайомств і вклав свою частинку в майбутні плани Вінницької ІТ-Академії запропонувавши креативні ідеї.

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії
Веб-сайт: ita.in.ua, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Тел.: (067)431-19-21


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Osvita/yak-uniknuti-feyliv-u-vivchenni-angliyskoyi-movi-novini-kompaniy-10889764.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top