Гройсман закликав не відмовлятися від проведення військового параду на День Незалежності

Володимир Гройсман / Facebook

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман / Facebook


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав президента України Володимира Зеленського не відмовлятися від проведення військового параду на День Незалежності України 24 серпня.

Глава уряду зазначив, що підготує президенту декілька варіантів, завдяки яким можна буде одночасно провести парад і виплатити премії військовим, передає Укрінформ.

Прем’єр-міністр вважає, що парад проводиться "не для чиновників, а для українського суспільства".

Читайте також:
  • Марнотратство чи шана героям? Яку реакцію викликала ідея Зеленського скасувати військовий парад
  • На сайті президента з’явилися дві петиції з вимогою провести парад на День Незалежності

"Я запропонував президенту, що ми підготуємо варіанти, яким чином виплатити підвищення військовим і провести парад з мінімальними витратами. Президент як Верховний головнокомандувач прийме рішення, але я вважаю, що парад — не для чиновників, а для українського суспільства, для українських воїнів, які захищають нашу країну від російських агресорів, щоб віддати їм шану. Коли вони пройдуть Хрещатиком під оплески сотень тисяч українців — це буде велика подія", — заявив Гройсман

Нагадаймо, Володимир Зеленський заявив, що в цьому році на День незалежності не буде військового параду, а кошти, які повинні були виділити на нього, віддадуть на премії військовим.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/prem-yer-ministr-volodimir-groysman-zaklikav-ne-vidmovlyatisya-vid-provedennya-viyskovogo-paradu-24-serpnya-50031501.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top