У Львові на вибори прийшла 94-річна бабуся: що могло піти не так

У Львові під час виборів до Верховної Ради на виборчу дільницю прийшла 94-річна жінка, яка повинна була голосувати на дому, і влаштувала скандал в ході якого порвала і спробувала з’їсти бюлетень.


Про це повідомляє Комітет виборців України Львова в Facebook.


"В ОВО № 115, ДВК № 461982 стався курйозний випадок під час голосування. Майже одразу після відкриття на дільницю прийшла 94-річна жінка, яка внесена у НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися) і повинна голосувати вдома. Незважаючи на пояснення членів виборчої комісії, що вона повинна реалізувати свій вибір вдома, жінка у скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці", — йдеться в повідомленні.


Як зазначається, після довгих суперечок виборча комісія за згодою наявних на дільниці спостерігачів проголосувала і вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.


"Після видачі бюлетенів та їх заповнення жінка не захотіла вкинути бюлетені у переносну скриньку, а лише у стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати. З допомогою працівників ЛКП виборча комісія повідомила про інцидент дітям 94-річної жінки. Допоки діти жінки їхали на дільницю, 94-річний виборець заснув", — відзначили в Комітеті виборців.


Після приїзду дітей скандал не зупинився і тривав всього майже 4 години (приблизно до 13.00.).


"Завершальний акорд обурення 94-річної жінки проявився в тому, що вона почала рвати та їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в окремий пакет та будуть ідентифіковані дільничною виборчою комісією як зіпсовані", — додали в КВУ.


Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", ще до початку голосування на одній з дільничних виборчих комісій Донецької області волевиявлення завершилося , так і не розпочавшись.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-07-22/vo-lvove-na-vyiboryi-prishla-94-letnyaya-babushka-chto-moglo-poyti-ne-tak/169563”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top