Репера A$AP Rocky засудили до умовного терміну за бійку в Швеції


Репера A$AP Rocky (справжнє ім’я — Ракім Майерс) засудили умовно за участь в бійці в центрі Стокгольма. Про це повідомляє BBC News.

Разом з музикантом умовні терміни отримали два члена його команди, які також брали участь у бійці і визнані винними.

Крім того, окружний суд Стокгольма зобов’язав репера виплатити потерпілій стороні компенсацію у розмірі 12,5 тисячі крон (близько 1,3 тисячі доларів).

A$AP Rocky був затриманий в Швеції 3 липня, де він перебував на гастролях — репера і членів його команди запідозрили в нападі на двох людей в центрі Стокгольма. Сам музикант стверджував, що лише захищався від занадто настирливих перехожих. Через затримання довелося скасувати його виступ на українському фестивалі Atlas Weekend.

Репер пробув в ув’язненні у шведській в’язниці до 2 серпня. Тоді суд перед винесенням вердикту відпустив його з-під варти, і A$AP Rocky відразу ж полетів додому в США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/repera-a-ap-rocky-zasudili-do-umovnogo-terminu-za-biyku-v-shveciyi-320592_.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top