Муніципальна варта побила безпритульних на київському вокзалі (фото)

Керівник підрозділу київської Муніципальної варти Сергій Бондар та невідомий чоловік. Фото: Денис Казанський

Дев’ятого серпня Муніципальна варта влаштувала рейд на залізничному вокзалі Києва. Про це написав журналіст Денис Казанський, який супроводжував «вартових».

Зокрема, він став свідком того, як керівник підрозділу київської Муніципальної варти Сергій Бондар забирає вкрадений гаманець в одного з чоловіків. На фото видно, як до чоловіка застосовують силу. При цьому сам Бондар пише, що гаманець «вкрали цигани».

На відео Бондар називає ромів «серійними грабіжниками», а вони його натомість – «хабарником».

Фото: Денис Казанський

Засновник Instagram-сторінки bezdomnie.ua, який особисто знайомиться з безпритульними і допомагає їм, повідомив, що під час рейду на вокзалі Муніципальна варта вигнала безхатьків, жебраків, людей з інвалідністю та інших соціально незахищених осіб. Він також зазначає, що серед «вартових» були представники праворадикальної організації С14.

Фото: Денис Казанський

Згідно з повідомленням, людей били палицями, ногами і тягнули по землі. Після розгону деякі ховаються у лісосмугах уздовж залізничних колій.

На сторінці bezdomnie.ua оприлюднено кілька фотографій безпритульних з травмами.

Безпритульні після розгону на київському вокзалі. Фото: bezdomnie.ua

Так, Віктор (на фото праворуч), який приїхав до Києва з Дніпра, і який має інвалідність, розповів, що люди у формі увійшли до зали очікування Південного вокзалу о 4:00 і почали бити палицями, зокрема й літніх жінок.

Напередодні низка ЗМІ писала про безхатьків на залізничному вокзалі. Також Київ Оперативний повідомляв, що роми побили чотирьох правоохоронців полку «Київ» у місцевому райвідділку.

Нагадаймо, протягом минулого року праворадикальні організації влаштували серію погромів ромських таборів у Києві та по всій Україні. Зокрема, у Львові восьмеро неонацистів напали на табір ромів, внаслідок чого загинув 24-річний ром.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/08/14/munitsypalna-varta-pobyla-bezprytulnyh-na-kyyivskomu-vokzali-foto/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top