Росія намагається довести в Страсбурзькому суді, що в Україні володарюють “фашисти”

Росія намагається довести в Страсбурзькому суді, що в Україні володарюють “фашисти”

У Європейському суді з прав людини проходять слухання щодо анексії Криму РФ – Росія будує лінію захисту серед іншого на тому, що Україна перед та після анексії півострова була керована “фашистами”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Європейську правду.Loading...

Зокрема ілюстрації цього твердження присвятили частину своїх виступів уповноважений Росії при ЄСПЛ Михайло Галперін та британський юрист Міхаель Свейнстон, що є керівником групи юристів, які готували позицію Росії.

Так, Галперін декілька разів заявив, що після Революції гідності владу в Україні отримали “фашисти”.

“Керівні посади в державі перейшли до неофашистської партії “Свобода”, в тому числі керівництво правоохоронними органами, та до партії “Правий сектор”, – сказав представник РФ.

Своєю чергою Свейнстон додав, що політика України щодо Криму після його незаконної анексії (у виступах представників РФ вона названа “приєднанням”) формувалася зовнішніми силами. Він зазначив, що західні уряди – переважно США, але також згадувалися Велика Британія та Нідерланди – через урядові та неурядові фонди надавали допомогу українським громадським організаціям, які опікуються питаннями Криму.

На даному етапі суд лише заслуховує сторони, отже він не реагував на звинувачення Росії.

А тим часом РФ змінила офіційну позицію щодо дати, від якої почалася окупація Кримського півострова. РФ в ЄСПЛ заявила, що визнаватиме свою відповідальність за дотримання прав людини в Криму, починаючи від 18 березня 2014 року.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/09/11/rosiya-namagayetsya-dovesty-v-strasburzkomu-sudi-shho-v-ukrayini-volodaryuyut-fashysty/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top