Начебто і не було літа: опубліковано сумне фото "сезону" в окупованому Криму

В інтернеті оприлюднили сумне фото з окупованого Російською Федерацією Криму, яке демонструє всю суть туристичного сезону на півострові.


Відповідний знімок розміщено на сторінці "RoksolanaToday&Крим25%" у "Твітері".


"Ялта. А чи було літо? У нас все нескінченна весна... Кримська весна", — йдеться у підписі до фото.


Судячи з кадрів, на набережній у місті практично нікого немає, та й в цілому після окупації Криму кількість відпочиваючих на півострові різко впала.


Незважаючи на всі заяви окупаційної влади про "мільйони туристів" у Криму, самі місцеві жителі визнають, що ніякого аншлагу на пляжах не було.
Як повідомляв "Апостроф", раніше в окупованому Криму місцева "влада" висунула ідею про те, щоб присвоїти півострову другу назву — Таврида


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-09-17/vrode-i-ne-byilo-leta-opublikovano-grustnoe-foto-sezona-v-okkupirovannom-kryimu/174823”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top