Як обрати шкільні меблі: актуальні вимоги та державне фінансування

Як обрати шкільні меблі: актуальні вимоги та державне фінансування

Класичні меблі для кабінету вже не актуальні й не відповідають вимогам МОНУ. Які ж меблі для НУШ купити в такому випадку?

Об этом сообщает http://armrinvesting.comЯкими мають бути меблі для шкіл та дошкільних навчальних закладів

За словами міністерки освіти й науки України Лілії Гриневич, стандарти, яким мають відповідати оснащення для навчальних закладів, описані в наказі МОН №283 від 23 березня «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи».У разі, якщо ви ще не встигли з ним ознайомитися, то інтер’єр для НУШ обов’язково повинен бути:  • Одномісним

  • Легким й мобільним

  • Міцним та безпечним, виготовленим лише з матеріалів, схвалених МОЗ України.

  • Ергономічним,та: мати можливість регулювання нахилу стільниці та висоти стільця, зручні для учнів будь-якого зросту та статури. Як показала практика минулого року, для цього найкраще підходять меблі трансформери, купити які можна .Чи бувають дитячі меблі дешеві?

Важливим фактором, за яким обладнують клас для дошкільних закладів, і мебель для шкільних кабінетів, є ціна. Та це не той випадок, де економія виправдана: хороші шкільні меблі купити дешево неможливо.Держава також це розуміє: 40% усього обсягу фінансування НУШ уряд виділив саме на оснащення класів для школярів.Тому в цьому випадку найкращий варіант: купити якісні для дітей. Хоч і початкові витрати будуть більшими, та такі меблі (стінки, парти, стільці) прослужать довше і не спричинятимуть додаткових витрат на ремонт або й повне оновлення шкільного приміщення в майбутньому.З учнівським оснащенням кабінтеів розібралися. А якими мають бути меблі для методичного кабінету?Вчительський осередок НУШ: меблі та обладнання

Придбати їх в НУШ — лише частина справи. Потрібно за новими стандартами обладнати ще й робоче місце вчителя.Ці предмети обстановки в кабінет вчитель може обирати й самостійно: стіл, стілець, полички, шафи тощо. Головне: щоб вони були зручними та гармонійно вписалися в загальну обстановку класу. І, як і вся мебель НУШ, відповідали стандартам якості та виготовлялися з безпечних матеріалів.

Які меблі для школи обрати: сучасні варіанти

Обирайте парти в школу та шафи для дошкільних навчальних закладів лише у перевірених постачальників шкільного оснащення, продукція яких відповідає усім вимогам МОНУ та МОЗ.Зробити мебліровку та придбати їх для кабінету фізики, хімії, географії чи початкової школи можна у відповідному «Меблі» каталогу B-Pro. За детальною інформацією звертайтеся (044) 353-33-77


Джерело статті: “http://glavnoe.ua/news/n357008774-yak-obrati-shkln-mebl-aktualn-vimogi-ta-derzhavne-fnansuvannya”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top