Посміхається та плаває: з’явилися новини про стан Заворотнюк

Посміхається та плаває: з’явилися новини про стан Заворотнюк

Російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка бореться з агресивною формою раку мозку, посміхається та плаває у басейні. Такі відомості оприлюднили близьки зірки.

Об этом сообщает http://fayrix.org


Loading...


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Факти».


Відзначається, що зірка почуває себе значно краще та йде на поправку. ЗМІ з посиланням на відомості оприлюднені родичами Заворотнюк, повідомляють, що вона посміхається та плаває у басейні.


Плавання допомагає зірці серіалу «Моя прекрасна няня» реабілітуватися після складного лікування.


Нагадаємо, раніше організатор мюзиклів на льоду Тетяна Навка і її колектив «Navka Show» побічно підтвердили те, що Анастасія Заворотнюк бореться з раком. Зокрема, Навка оголосила збір коштів для допомоги родині Петра Чернишова та Анастасії Заворотнюк, а також фондам, які підтримують жінок з онкозахворюваннями.


Додамо, чоловік Заворотнюк Петро Чернишов, вперше за багато місяців вийшов до журналістів. Однак поговорити з ним репортери не встигли: Чернишов швидко сфотографувався з колективом і буквально втік.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/13/posmihayetsya-ta-plavaye-z-yavylysya-novyny-pro-stan-zavorotnyuk/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top