В аеропорту вилучили контрабанду Louis Vuitton, Philipp Plein, Valentino, Armani

В аеропорту вилучили контрабанду Louis Vuitton, Philipp Plein, Valentino, Armani

В аеропорту «Львів» працівники митниці вилучили контрабанду речей елітних брендів на понад мільйон гривень. Про це Львівському портал повідомили у ДФС України у Львівській області.

Об этом сообщает http://thewaytheworldspinsup.org  • 2019.08.470х200
  • Бух_Лв

За даними відомства, троє громадян намагалася провезти товар з порушенням митних правил.

«Учора, 16 листопада, двоє громадян Киргизстану та українка повертались з Туреччини в Україну через Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Для проходження митного контролю обрали смугу руху спрощеного митного контролю – «зелений коридор». Однак у митників виникла підозра і під час огляду їхніх валіз вивили контрабанду відомих брендів», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, чоловіки перевозили штани BOSS, ZILLI, Armani, кофти Philipp Plein та інший одяг. Загалом на понад 900 тис₴ А от жінка везла сумки Valentino, Louis Vuitton, Guess вартістю майже 220 тис₴

Незадекларований товар вилучено. Справи скерують до суду.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/17/v-aeroportu-vyluchyly-kontrabandu-louis-vuitton-philipp-plein-valentino-armani”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top