Названо продукти, які заміняють ліки

Німецький лікар Франциска Рубін стверджує, що 10 продуктів можуть замінити людині лікарські препарати, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://spasi-i-sohrani.comПродукти можна не тільки їсти, а й використовувати в якості компресів.


Згідно з повідомленням, овес, картопля, імбир, мед, куркума, капуста, олія, сіль, лимон і цибуля здатні замінити ліки. Як запевняє фахівець, ці продукти можна не тільки їсти, а й використовувати в якості компресів і масок.


  1. Овес


Овес має низьку калорійність, сприяэ низькомуй вмісту холестерину та цукру в крові, а вівсяні висівки корисні для запобігання раку товстої кишки завдяки високому вмісту клітковини. Крім того, овес, як побічний ефект, заспокоює надмірно рактивну імунну систему.


  1. Мед


У меді, особливо дезінфікуючий метилгліоксал, є цілющим для нашого організму.


  1. Імбир


Він має зігріваючий вплив зсередини, і добре діє на травну систему. Імбир сприяє кровообігу, розріджує кров і знижує рівень холестерину. Тим самим він запобігає інфарктам та інсультам.


  1. Картопля


Має низьку кількість вуглеводів. Картопля гіпотензивна, зневоднює та протизапальна.


  1. Капуста


Більшість видів капусти прискорюють кишковий транзит. Діє як протизапальний засіб.


  1. Куркума


Спеція з Південно-Східної Азії стала справжньою суперзіркою і має протизапальний характер. Оскільки вона працює проти всіх запалень в організмі, запобігає раку, який також виникає при запальних процесах в організмі.


  1. Олія


Залежно від сорту, вона має багато талантів, тому кожен повинен шукати свою олію. Серцево-судинні пацієнти повинні їсти чайну ложку щодня для захисту своїх судин.


  1. Сіль


Має сильну дезінфікуючу дію.


  1. Лимон


Вітамін С добре впливає на шкіру. Крім того, кислі фрукти є високооксидантними та антибактеріальними.


  1. Цибулинні рослини


Основні представники цієї категорії – цибуля та часник. Вони знижують артеріальний тиск, оскільки вони розширюють судини. Це в свою чергу захищає судини, а отже, від інфаркту та інсульту.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/nazvano-produkty-yaki-zaminyayut-liky.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top