Сьогодні на площі перед Оперним театром засяє головна ялинка Львова

Сьогодні на площі перед Оперним театром засяє головна ялинка Львова

Завтра у Львові відбудеться урочисте засвічення головної ялинки міста. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.  • 2019.08.470х200
  • Бух_Лв

Засвічення головної ялинки міста відбудеться о 18.00 год.

«Як і минулоріч, ялинка вбрана у класичну, європейську ілюмінацію у жовно-білих тонах. Закликаємо усіх львів’ян та гостей міста на це дійство та запалитись святковим настроєм», — розповіла в. о. начальника управління культури ЛМР Наталія Бунда.

Також під час відкриття ялинки пластуни передадуть громаді Львова Вифлеємський вогонь миру, а святкового настрою додасть концерт Соломії Чубай у супроводі львівського гурту «Джалапіта».

Цьогоріч особливість головної ялинки Львова полягає у тому, що вона блакитна та для її прикрашання майже не використовували іграшки, а зробили акцент на освітленні.

Зазначимо, ялинку встановили у центрі Львова ще минулого тижня. Подарував святкове дерево місту керівник науково-виробничої фірми «Дока» — Юрій Серебрянний.

Нагадаймо, Львівський портал підготував ТОП-подій, які варто відвідати у період новорічно-різдвяних свят у Львові. Детальніше читайте у матеріалі: «Феєрія Різдва у Львові. ТОП-подій на зимові свята».


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/12/18/sohodni-na-ploshchi-pered-opernym-teatrom-zasiaie-holovna-ialynka-lvova”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top