Сексапільна Ріанна у еротичній спідній білизні представила нову колекцію

Сексапільна Ріанна у еротичній спідній білизні представила нову колекцію

Сексапільна Ріанна у еротичній спідній білизні представила нову колекцію

Барбадоська зірка Ріанна, яка топлес привітала з Різдвом, наразі продовжує демонструвати свої принади.

Об этом сообщает http://armrinvesting.com

Цього разу співачка представила світу свою нову святкову колекцію білизни, створену спільно з дизайнером Адамом Сельманом спеціально до Дня всіх закоханих.

Ріанна

Кілька спокусливих знімків нової колекції були опубліковані в Instagram-Stories бренду Ріанни SAVAGE X FENTY. На фото зірка позує у червоній еротичній спідній білизні, панчохах і блискучих босоніжках, накинувши зверху яскраво-червоний пуховик.

Ріанна та Адам Сельман

"Ми святкуємо День святого Валентина трохи раніше за інших, щоб ви змогли підготуватися до великого дня! Ось чому ми об’єдналися з легендою і особистим другом Ріанни Адамом Селманом", — йдеться в заяві бренду, під знімком на якому Рірі зображена з Сельманом.

Ріанна

Крім того, на офіційному каналі SAVAGE X FENTY вийшов відеоролик з бекстейджу знімань.

Зауважимо, що у святковій колекції представлено 19 відвертих комплектів, серед яких є бра, плавки, панчохи, підтяжки і навіть рукавички.

Нагадаємо, не так давно Ріанна розбурхала Мережу сексапільними знімками.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/seksapilna-rianna-u-erotichniy-spidniy-bilizni-predstavila-novu-kolekciyu-1468899.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top