Трамп запропонував Джонсону спільний запуск 5G без Huawei


Президент США Дональд Трамп запропонував прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону спільний проект по запуску мобільного зв’язку п’ятого покоління (стандарт 5G) без участі китайської корпорації Huawei. У ході телефонної розмови американської президент нагадав співрозмовнику, що Huawei може становити загрозу для національної безпеки Сполученого Королівства, передає The Times.

Об этом сообщает http://hypersr.com

Трамп зазначив, що США і Британія могли б запустити 5G без допомоги компанії з КНР.

Проте Рада національної безпеки під головуванням Джонсона погодився надати Huawei обмежений доступ до національної телекомунікаційній системі.

На думку авторів публікації, у Лондоні вважають, що для реалізації пропозиції Трампа потрібно занадто багато часу.

Huawei підозрюють в передачі інформації китайській владі. Через це від продукції компанії відмовляються державні органи США, Австралії та Нової Зеландії. Про те, що продукція Huawei може становити загрозу національній безпеці, заявили в Чехії і Польщі. США ввели санкції проти Huawei.

У грудні 2018 року в Канаді за запитом США заарештували фінансового директора і дочку засновника китайської корпорації Huawei Technologies Мен Ваньчжоу. Офіційною причиною затримання є підозра у шахрайстві та порушенні торговельних санкцій, запроваджених Вашингтоном проти Ірану. За даними ФБР, Huawei порушувала санкції США, продаючи обладнання Ірану, а Мен Ваньчжоу ввела в оману банк HSBC у питанні діяльності Huawei в Ірані.

Прокуратура просила заарештувати Мен Ваньчжоу з альтернативою 15 мільйонів доларів США застави, але суд знизив суму застави до 7 млн доларів.

Після сплати застави Мен Ваньчжоу живе в своєму будинку в Ванкувері і судитися з канадським урядом.

22 грудня 2018 року два громадянина Канади були арештовані в Китаї. Канада і США вимагають негайно звільнити колишнього бізнесмена і аналітика Майкла Ковріга і бізнесмена Майкла Спейвора, оголосивши їх арешт помстою Китаю за Мен Ваньчжоу.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-zaproponuvav-dzhonsonu-spilniy-zapusk-5g-bez-huawei-336712_.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top