Батьки витрачатимуть 15 хвилин на оформленням послуг, пов’язаних з народженням дитини, – Гончарук

Батьки витрачатимуть 15 хвилин замість двох тижнів на 10 державних послуг, пов’язаних з народженням дитини. Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав на сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

Об этом сообщает Руспрес  • 202001_470х200

«Якщо раніше потрібно було вистояти у чергах 11 інстанцій, подати 37 документів – зараз 15 хвилин та всього одна заява просто в пологовому. Схожі сервіси в деяких країнах об’єднали 3-5 послуг в одну, а ми – одразу всі 10», – написав Олексій Гончарук.

Прем’єр обіцяє, що скоро сервіс «єМалятко» з’явиться онлайн на порталі «Дія».

Нагадаємо, у межах урядової ініціативи «Держава в смартфоні» 6 лютого в Україні офіційно запустили мобільний додаток «Дія». Це – онлайн-сервіс державних послуг, який має полегшити життя українців і трансформувати Україну в цифрову державу. Детальніше про те, як нинішня влада планує діджиталізовувати Україну, читайте у матеріалі Львівського порталу: «Держава в смартфоні». Які держпослуги українцям надаватимуть онлайн».


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/02/14/batky-vytrachatymut-15-khvylyn-na-oformlenniam-posluh-pov-iazanykh-z-narodzhenniam-dytyny-honcharuk”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top