У київському парку на лавці самозадовільнявся чоловік: його передали поліції

У київському парку на лавці самозадовільнявся чоловік: його передали поліції

У київському парку на лавці самозадовільнявся чоловік: його передали поліції

Муніципальна охорона Києва затримала у парку чоловіка, який задовольняв себе на лавці та пропонував дивитись на це перехожим. Про це варта повідомила на сторінці у соцмережі Facebook.

Об этом сообщает Редакция

"До охорони звернулись громадяни які повідомили, що на території парку Відрадний перебуває збоченець. Сидячи на лавці задовольняє себе та пропонує перехожим подивитись на це", — йдеться у повідомленні.

Збоченець. Парк Відрадний.

м. Київ. Парк Відрадний. До Муніципальна охорона звернулись громадяни які повідомили, що на території парку знаходиться збоченець. Сидячи на лавці задовольняє себе та пропонує перехожим подивитись на це. Інформація знайшла підтвердження. Зловмисника затримано та передано правоохоронцям.

Опубліковано Муніципальна Варта Києва Четвер, 21 травня 2020 р.

Охоронці зняли на відео правопорушення, затримали чоловіка та передали його правоохоронцям.

Нагадаємо, раніше у Києві викрили чоловіка, який розбещував малолітніх дітей у приміщеннях шкіл. Поліцейські встановили, що правопорушник, скориставшись відсутністю сторонніх осіб, у присутності 6-річної дитини оголив свій статевий орган та намагався вчинити розпусні дії.


Джерело статті: “https://tsn.ua/kyiv/u-kiyivskomu-parku-na-lavci-samozadovilnyavsya-cholovik-yogo-peredali-policiyi-1551450.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top