У Британії - найнижча кількість смертей від коронавірусу з початку пандемії

У Британії — найнижча кількість смертей від коронавірусу з початку пандемії
У Великій Британії зафіксували найнижчий щоденний приріст летальних випадків, спричинених пандемією коронавірусу з середини березня.

Про це повідомляє Ensonhaber.

Об этом сообщает Русский слон

"Кількість людей, які загинули унаслідок пандемії коронавірусу, протягом доби зросла на 15 осіб — до 42 647, що є найнижчим щоденним показником з середини березня", — повідомили у Міністерстві охорони здоров’я Британії.

Водночас зазначається, що кількість загиблих від коронавірусу зазвичай зменшується у неділю та понеділок через затримки з повідомленнями про смертність у вихідні дні.

Згідно з даними британського Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення, наразі у Британії COVID-19 діагностували у 305 289 людей, протягом останньої доби зафіксували 958 нових випадків захворювання.

Як повідомлялося, голова уряду Великої Британії Борис Джонсон 23 березня запровадив загальний карантин в країні. Обмежувальні заходи були частково послаблені протягом останніх тижнів.

Згідно з даними Worldometer, у світі зафіксовано 9 064 745 випадків коронавірусу, зокрема 470 981 — летальний, одужали 4 849 111 осіб.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3050019-u-britanii-najnizca-kilkist-smertej-vid-koronavirusu-z-pocatku-pandemii.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top