Будівництво “Північного потоку-2”: Росія погрожує влаштувати проблеми Євросоюзу

У разі протидії будівництву газопроводу “Північний потік – 2” з боку Євросоюзу у МЗС РФ обіцяють влаштувати проблеми з газом.

Про це заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Панкін розповів в інтерв’ю РИА “Новости”, пише DW.

Говорячи про проект “Північний потік – 2”, Панкін заявив, що, якщо йому “будуть чинити перешкоди”, щоб “змусити Росію качати газ через Україну на їхніх умовах, з їхніми тарифами, з невизначеністю в юридичних речах, напевно, цей номер не пройде”.

Він вказав на можливі труднощі, які виникнуть у європейських споживачів у тому випадку, якщо одночасно РФ і Україна не зможуть домовитися щодо транзиту газу і “залишатимуться проблеми з “Північним потоком – 2”.

При цьому він заявив, що Росія готова продовжувати транзит поставок газу в Європу через Україну

“Ми готові продовжувати український транзит, але на тих умовах, які потрібні нам”, – заявив Панкін, висловивши припущення, що до наступних переговорів, після президентських виборів, позиція української сторони може змінитися.

До наступного раунду переговорів по транзиту в травні можуть відбутися “зміни в позиції”, “певний інституційний розвиток, юридичний розвиток процесів” в Україні, припустив Панкін.

Нагадаймо, країни Євросоюзу дійшли згоди щодо “Північного потоку-2″.

Нагадаймо, раніше повідомлялося, що дозвіл на будівництво “Північного потоку-2” може дати Данія.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель також заявила, що “Північний потік-2” не зробить Європу залежною від Росії.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/budivnytstvo-pivnichnogo-potoku-2-rosiya-pogrozhuye-vlashtuvaty-problemy-yevrosoyuzu_927708.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top