Вчені розповіли, поїдання якого продукту здатне врятувати від депресії

Варто поступово знижувати кількість солодкого в раціоні, відзначили дієтологи.

Для того, щоб відмовитися від солодкого, варто піти на чотири кроки, зокрема, не їсти солодощі під час роботи, поступово зменшувати кількість з’їденого і запивати десерт водою.

Солодке не можна їсти під час якоїсь діяльності, оскільки тоді складно проконтролювати, скільки всього вже з’їдено, кажуть дієтологи.

За даними експертів, також для відмови від солодкого варто забути про звички, з якими пов’язане вживання шкідливих продуктів, наприклад, не їсти солодощі під час перерви на роботі.

Кількість солодкого в раціоні варто знижувати поступово – спочатку можна додавати все менше і менше цукру в чай або каву, а потім пити і зовсім несолодкі напої.

“Самим рішучим людям… рекомендують спробувати з’їсти шматочок торта без кави або чаю, запиваючи звичайною водою, не заглушуючи даний післясмак. Кілька шматків торта з водою відіб’ють бажання їсти солодке довгий час”, – впевнені дієтологи.Джерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/94195”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top