Microsoft покаже HoloLens 2 на виставці MWC 2019


Microsoft покаже на виставці MWC 2019 окуляри віртуальної реальності HoloLens 2. Коротке відео з анонсом показав технічний співробітник компанії і творець пристрою Алекс Кіпман.

Швидше за все, в ролику показаний якийсь процесор, який буде вбудований в окуляри. Передбачається, що це SoC Snapdragon 850, що включає в себе новітнє покоління датчиків Kinect.

Microsoft працює над другим поколінням своїх окулярів віртуальної реальності вже досить давно. Якщо вірити витокам, пристрій буде мати оправу, зручнішу ніж в оригінальній моделі.

Всесвітня мобільна виставка Mobile World Congress 2019 в Барселоні почнеться для відвідувачів з 25 по 28 лютого. Microsoft продемонструє свої новинки 24 лютого.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/02/12/microsoft-will-show-hololens-2-at-mwc-2019/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top