Одеський ресторан Frebule ввів меню шрифтом Брайля

Фото: Konstantin Emelyanov / facebook

У ресторані Frebule в Одесі ввели меню шрифтом Брайля. Про це розповів одеський урбаніст і дизайнер Костянтин Ємельянов.

«Ми за справедливість у міському середовищі, навіть якщо це [меню] знадобиться одному гостю за всю нашу історію», – пояснив розробник.

Однак у коментарях, окрім схвалення, з’явилася й критика. Містяни невдоволені цілісністю влітення інклюзії у Frebule. Зокрема, в закладі досі відсутній пандус, інклюзивний санвузол, а меню краще розробити і в аудіо-форматі, оскільки не всі слабкозорі відвідувачі знають мову Брайля, розповіли коментатори. У закладі відповили, зокрема, що шрифт Брайля є лише початком змін.

Нагадаймо, восени 2018 року в Україні розпочався конкурс Відкриті двері, метою якого є відзначення закладів і локацій з найкращою доступністю і зручністю для маломобільних людей.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/03/11/odeskyj-restoran-frebule-uviv-menyu-shryftom-brajlya/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top