Росіяни двічі пропонували Трампу компромат на Клінтон - звіт Мюллера


Булоаі друга пропозиція допомоги від росіян "щодо надання негативної інформації про кандидата Гілларі Клінтон кампанії Трампа". Ця інформація відома зі звіту спеціального прокурора Роберта Мюллера, проте подробиці відредаговані, тому що питання залишається під слідством.

Це може або не може мати відношення до чогось, що сталося з колегою Трампа Роджером Стоуном, чийого імені не було в звіті, тому що його звинувачували у брехні перед ФБР, і справа все ще розглядається, пише американський телеканал NBC News.

Мюллер завершив розслідування "російського справи" в березні. Спецпрокурор прийшов до висновку, що Росія втручалася у вибори президента США 2016 року, і Трамп отримав від цього вигоду, але в змові з Росією не перебував.

18 квітня Мін’юст США опублікував повну версію доповіді Мюллера. У документі майже 450 сторінок, деякі з яких приховані з міркувань секретності — зокрема, в тій частині, де описані конкретні приклади втручання РФ у вибори президента США 2016 року. Детальніше про повний звіт Мюллера читайте в матеріалі DT.UA "Звіт Мюллера щодо "Раша-гейту": головне".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/rosiyani-dvichi-proponuvali-trampu-kompromat-na-klinton-zvit-myullera-309043_.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top