У Росії якість продуктів перевірятимуть за новою методикою

Росспоживнагляд розробив методики оцінки харчування жителів Росії, передає 1NEWS з посиланням на ТАСС.Повідомляється, що в цілому, в рамках федерального проекту “Зміцнення громадського здоров’я”, було розроблено три методики.


Перша – це моніторинг харчування дітей дошкільного віку та школярів в організованих колективах, який буде проводитися за допомогою анкетування батьків і дітей і аналізу відомостей, що подаються навчальними закладами.


Друга методика – визначення показників якості харчової продукції, в тому числі контроль показників якості продуктів в магазинах, третя – визначення доступності населенню вітчизняної харчової продукції, що допомагає знизити дефіцит мікронутрієнтів (вітамінів і мікроелементів, що містяться в їжі в малих кількостях).


Очікується, що система моніторингу дозволить детально оцінити стан харчування населення в різних регіонах країни.


На основі цих оцінок планується підготувати для регіонів нові рекомендації про те, як правильно скоригувати харчування. Тестування методик почнеться з травня 2019 року.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-rosiyi-yakist-produktiv-pereviryatymut-za-novoyu-metodykoyu.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top