Зайшов випрати речі у 1944-му: ветеран США возз’єднався з француженкою через 75 років (відео)

Всі ці роки дідусь зберігав фото молодої француженки, а вона чекала зустрічі і вчила англійську.

Вони зустрілися і полюбили один одного у 1944 році / фото: France 2

У Франції відбулася зворушлива зустріч колишніх закоханих — 97-річного американця Кейт Ті Роббінса, ветерана Другої світової війни, і 92-річної француженки Жанін Пірсон, які не бачилися 75 років.

Про це повідомляє телеканал France 2.

Вони зустрілися і полюбили один одного у 1944 році, коли Роббінс був у селі, де жила 18-річна Жаннін. Молоді люди планували спільне майбутнє, але американця терміново перекинули на Східний фронт, після чого вони не бачилися.

Жаннін почала вчити англійську мову в надії, що коханий повернеться за нею, як обіцяв. Але Роббінс повернувся до США, де зустрів свою майбутню дружину Лілліан, з якою прожив 70 років. Француженка також знайшла свою любов, вийшовши заміж у 1949 році і народивши п’ятеро дітей.

Однак американець і француженка всі ці роки не забували один одного. Роббінс досі зберігає стару фотографію Жаннін.

Роббінс повернувся у Францію на святкування 75-річчя висадки союзників у Нормандії і вирішив розшукати свою французьку кохану. Представники преси допомогли йому знайти Жаннін в місцевому будинку пристарілих.

Дивлячись один на одного з ніжністю і захопленням, пара обнялась і поцілувалася.

«Я завжди любив тебе. Ти ніколи не покидала мого серця», — сказав ветеран.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/world/10585521-zayshov-viprati-rechi-u-1944-mu-veteran-ssha-vozz-yednavsya-z-francuzhenkoyu-cherez-75-rokiv-video.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top