У червні в Житомирській області яблука подорожчали більш як на 40%, а капуста стала наполовину дешевшою

У червні в Житомирській області яблука подорожчали більш як на 40%, а капуста стала наполовину дешевшою

На споживчому ринку Житомирській області в червні 2019 року порівняно із травнем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 1,0%.

Про це 12 липня повідомило Головне управління статистики у Житомирській області.

Зокрема, яйця здешевшали на 30,6%, сало – на 5,8%, молоко, сметана, кисломолочна продукція, соняшникова, оливкова олія, шоколад – на 2,8-0,6%.

«Також знизились в ціні овочі загалом на 18,3%, у т.ч. капуста – на 50,3%, овочі, вирощені з насіння, – на 25,9%, коренеплоди, цибуля та гриби – на 19,6%. У той же час, картопля подорожчала на 27,3%. Окрім того, цукор став дорожчим на 3,7%, борошно і крупи, хліб, чай, соуси, приправи, сіль, прянощі та кулінарні трави, риба та продукти з риби, кондитерські вироби з борошна та цукру, макаронні вироби, масло, фруктові соки – на 1,9-0,7% (виділено редакцією)», – інформують статистики.

Зазначається також, що ціни на фрукти підвищились в цілому на 8,8% за рахунок подорожчання яблук на 41,6%, цитрусових – на 10,5%, натомість, ягоди здешевшали на 14,8%, банани – на 5,5%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні загалом на 1,2%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,9%.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2019 року порівняно з квітнем на споживчому ринку Житомирської області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Зокрема, картопля та цибуля подорожчали на 29,9% та 24,8% відповідно.

Житомир.infoДжерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_185354.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top