Знайдена мертвою в басейні. В Іспанії загинула дочка британської мільйонерки

В сім’ї британської мільйонерки Рейчел Клачер, засновниці компанії Moneypenny, сталася трагедія. 18-річна донька бізнес-леді була знайдена мертвою на дні басейну сімейної вілли на іспанському острові Мальорка. Судячи з усього, Джозі Клачер потонула, але подробиці події поки не повідомляються.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання Daily Mail,


Дівчину рано вранці знайшли у воді її друзі. А тривогу підняв сусід, який почув крики. Він викликав поліцію і швидку допомогу, але врятувати британку не вдалося. Лікарі зробили спробу повернути її до життя, але потім констатували смерть.


У цьому місяці Джозі повинно було виповнитися 19 років. На віллі вона відпочивала разом з матір’ю та іншими родичами. Всю ніч вона гуляла з друзями, повернувшись додому під ранок.


Рейчел в 2000 році заснувала компанію Moneypenny, яка оцінюється в суму понад 120 мільйонів доларів, разом зі своїм братом Едом Рівзом. Компанія надає послуги «віртуального секретаря», відповідаючи на телефонні дзвінки в відсутність бізнесменів.


53-річна Клачер також активно займається благодійністю, за що в цьому році була удостоєна королевою Єлизаветою Ордена Британської імперії.


Знайдена мертвою в басейні. В Іспанії загинула дочка британської мільйонерки
Джозі Клачер


Знайдена мертвою в басейні. В Іспанії загинула дочка британської мільйонерки
Рейчел з принцом Чарльзом


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що екс-нардеп від Партії регіонів Ірина Бережна загинула у дорожньо-транспортній пригоді. Аварія сталася вранці в суботу, 5 серпня, на узбережжі Адріатичного моря між Італією і Хорватією. Бережну з її 8-річною донькою перевозив у транспортному засобі особистий водій.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/14/znajdena-mertvoyu-v-basejni-v-ispaniyi-zagynula-dochka-brytanskoyi-miljonerky/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top