Виконавчий комітет погодив інвестиційну програму ЛМКП «Львівводоканал» у розмірі 84,5 млн. грн

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про погодження інвестиційної програми ЛМКП «Львівводоканал» на 2020 рік. Кошти в сумі 84,5 млн. грн будуть скеровані на ремонт і реконструкцію об’єктів підприємства і погашення позики Світового банку.

Об этом сообщает http://ternopol.top

«Інвестиційною програмою передбачено більше 20 млн. грн скерувати на ремонт та реконструкції об’єктів ЛМКП «Львівводоканал», а 63 млн. грн на погашення позики Світового банку.

Після погодження виконавчим комітетом ця інвестпрограма подається на схвалення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", — повідомив Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.


Джерело статті: “http://www.mediastar.net.ua/87357-vikonavchiy-komtet-pogodiv-nvesticynu-programu-lmkp-lvvvodokanal-u-rozmr-845-mln-grn.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top